Úvodní > Aktuality, články > MARKETÉR ROKU JIŽ POJEDENÁCTÉ
 

MARKETÉR ROKU JIŽ POJEDENÁCTÉ


Autor / zdroj: ČMS
Zveřejněno: 5.11.2015
Přečteno: 2525x

Přihlaste své kandidáty do soutěže!

Česká marketingová společnost vyhlásila jedenáctý ročník soutěže o Marketéra roku. Tentokrát za rok 2015. Vyhlášení této významné odborné i společenské události proběhlo v rámci konání semináře Vzdělaný marketér – cesta k úspěchu firmy, který pořádala Česká marketingové společnost spolu s Klubem učitelů marketingu na Novotného lávce v Praze 1 dne 5.11.2015. Slavnostního aktu se za Českou marketingovou společnost zúčastnili prezidentka společnosti doc. Jitka Vysekalová a viceprezident – předseda hodnotitelské komise soutěže prof. Gustav Tomek. Tradičně podpořil vyhlášení soutěže svým osobním sdělením prof. Philip Kotler, osobnost světového marketingu.

Jedním z hlavních cílů České marketingové společnosti je podpora marketingu jako nezbytného faktoru rozvoje a konkurenceschopnosti naší ekonomiky. Mezi cestami k jeho dosažení získala významnou roli soutěž o Marketéra roku, která vstupuje již do jedenáctého ročníku. Přihlášené projekty se především hodnotí z pohledu inovativnosti, efektivnosti, rozvoje metod a principu marketingu včetně dodržení etických a dalších předpokladů. Souběžně probíhá soutěž Mladý delfín pro vysokoškoláky studijních oborů zaměřených na marketing.

Uzávěrka přihlášek je 15. dubna 2016. Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků se koná 19. května 2016 v Divadelním klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1.

Podrobnosti o soutěži, zejména o způsobu podávání přihlášek, jsou k dispozici na www.cms-cma.cz, případně je možno směrovat další dotazy na emailovou adresu info@cms-cma.cz.

marketer_2015
Doc. Jitka Vysekalová a prof. Gustav Tomek vyhlašují soutěž Marketér roku 2015

###

Doc. Jitka Vysekalová