Úvodní > Aktuality, články > Soutěž "Marketér roku 2015"
 

Soutěž "Marketér roku 2015"


Autor / zdroj: ČMS
Zveřejněno: 28.4.2016
Přečteno: 2570x

 

  Velký modrý křišťálový delfín – symbol soutěže Marketér roku 2015

Blíží se květen. A jako každoročně v tomto měsíci plném nadějí
se budou rozdávat na Novotného lávce delfíni. Nebudou sice živí,
ale jejich krásná křišťálová podoba se jim vyrovná.
Skončí v rukou nejlepších marketérů této země jako symbol jejich
usilovného snažení v uplynulém roce 2015.
Bude to už pojedenácté, co převezme velkého modrého nejlepší z nich. Musí být hodně dobrý, protože letošní konkurence je mimořádná. Právě pro něho a pro další nejvýraznější kandidáty stvořil ze skla tyto moudré tvory opět umělecký sklář Vladimír Zubričan a s prezidentkou České marketingové společnosti Jitkou Vysekalovou je představil na společenském setkání Lady Wine Clubu ve středu 27. dubna.

Česká marketingová společnost vyzývá každoročně odbornou marketingovou veřejnost, aby upozornila na ty nejaktivnější, nejmoudřejší a nejprogresivnější marketéry, kteří si krásného modrého delfína zaslouží.  Hodnotitelská komise pod dlouholetým vedením prof. Gustava Tomka nemívá lehký úkol, protože uchazečů je mnoho modrý delfín je jen jeden. Na ostatní kandidáty pak čeká škála specializovaných zlatých, zelených a růžových citlivých tvorů, které následují malí (pouze velikostí, nikoliv významem) delfíni.
V posledních ročnících se k tomuto delfínímu hejnu připojil i Mladý delfín, kterého si odnášejí vysokoškolští studenti marketingu jako odměnu za vítězný kolektivní projekt.

Za jedenáct let své existence soutěž prokázala, že je důležité všímat si záslužných činů spolupracovníků a kolegů a nenechat je skryté v anonymitě. Prezentace a ocenění výsledků jejich odpovědné a záslužné práce přináší nejen osobní uspokojení, ale i důležité informace pro veřejnost která je tou pravou cílovou skupinou převážné většiny hodnocených projektů.
Bližší informace o soutěži a galerii Marketérů minulých ročníků najdete na www.cms-cma.cz

Praha 28.4.2016

Česká marketingová společnost

Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1, tel/fax 221 082 395, 732 345 615

info@cms-cma.cz, www.cms-cma.cz